Štvrtok

17:00 – 22:00 Registrácia – Čisté vody
19:30 – 20:15 Pavol Kráľ – Čisté vody v oblakoch
20:15 – 21:30 Miloš Chlápek – Karibik

Piatok

7:00 – 8:00 Registrácia – Čisté vody
8:30 – Otvorenie – Čisté vody
9:00 – 12:30 Akcia Čisté vody
12:30 – 14:00 Obed
13:00 – 15:30 Projekcia – Súťažné filmy

  • Mucky Indonesia – Jesper Sjölander (5:00)
  • Der Donaulachs kehrt zuruck – Florian Guthknecht (43:25)
  • The Little Angler – Olivier and Greet Van den Broeck Meulepas (2:44)
  • Pinnacle of Excellence – Roy Davidson (15:10)
  • Angels Secrets – Elodie Turpin (26:03)
  • Underwater Wilderness – Sudan – Balazs Lerner (49:59)
  • A plunge into Kamchatka – Giulia Grimaldi (6:49)

15:30 – 18:00 Projekcia – Súťažné filmy

  • Eggs – Jean Jacques and Françoise Rietjens Jadoul (9:54)
  • The Legacy – Roy Davidson (5:10)
  • Premena – Ladislav Dziviak (10:44)
  • Best of Anilao – Jesper Sjölander (3:59)
  • Pleased to meet you – Olivier and Greet Van den Broeck Meulepas (6:23)
  • Wild Caribbean Whales and Volcanoes – Florian Guthknecht (51:39)
  • 25 rokov MFPF v Tatrách, 25. výročie akcie Čisté vody – Pavol Kráľ (23:00)
  • Underwater Nightmare – Leonardo Sergiani(22:15)
  • Piruety morskych gigantov – Milan Czapay (16:17)

18:00 – 19:00 Večera
19:00 – 20:30 Oficiálne otvorenie festivalu
20:30 – 21:15 RNDr. Peter Áč, PhD Dunaj, jeho vnútrozemská delta – premeny a súčasnosť
21:30 – Steve Lichtag – Zo života pod vodou

Sobota

10:30 – 11:30 Projekcia – Súťažné fotografie
13:00 – 14:00 Obed
13:30 – 18:30 Projekcia – Súťažné filmy

  • The Legacy – Roy Davidson (5:10)
  • Premena – Ladislav Dziviak (10:44)
  • Best of Anilao – Jesper Sjölander (3:59)
  • The Little Angler – Olivier and Greet Van den Broeck Meulepas (2:44)
  • Pleased to meet you – Olivier and Greet Van den Broeck Meulepas (6:23)
  • Pinnacle of Excellence – Roy Davidson (15:10)
  • A plunge into Kamchatka – Giulia Grimaldi (6:49)
  • Eggs – Jean Jacques and Françoise Rietjens Jadoul (9:54)
  • Mucky Indonesia – Jesper Sjölander (5:00)
  • Der Donaulachs kehrt zuruck – Florian Guthknecht (43:25)
  • Wild Caribbean Whales and Volcanoes – Florian Guthknecht (51:39)
  • Underwater Nightmare – Leonardo Sergiani(22:15)
  • Piruety morskych gigantov – Milan Czapay (16:17)
  • Angels Secrets – Elodie Turpin (26:03)
  • Underwater Wilderness – Sudan – Balazs Lerner (49:59)
  • 25 rokov MFPF v Tatrách, 25. výročie akcie Čisté vody – Pavol Kráľ (23:00)

18:30 – 19:00 Prestávka
19:00 – Slávnostné vyhlásenie viťazných prác
20:30 – Priateľske posedenie

Nedeľa

10:00 – Projekcia – Víťazné filmy a fotografie